90° Taş Video Burun Estetiği

90° TAŞ VİDEO BURUN ESTETİĞİ

Burun estetiği ameliyatında her zaman söylediğimiz gibi öncelikle beklenti ve isteklerinizi tam olarak doktorunuza bildirmeli ve bu doğrultuda fikir alışverişi yapılarak hareket edilmelidir. Unutmayın ki yüz hatlarınıza uygun olarak yapılan burun ameliyatı sonucunda doğal görünümlü bir burnunuz olacaktır. Burun deformasyonları ve deformasyonların düzeltildiği her açıdan görebilmeniz için düzenlenen 90° TAŞ Video Burun Estetiği örnekleri ile gösteriyor olacağız.

Kemerli Burun Estetiği

Burun estetiği arasında dünya da en sık yapılan burun tipidir. En çok duyulan şikayetler arasında yer almaktadır. Detaylı bir muayene sonrasında kemik ve kıkırdak yapınız değerlendirilerek kemeri elimine etme şekline karar verilir. Burun ucu ile burun sırtı arasındaki uyumu sağlamak oldukça önem taşımaktadır. Aşağıda linke tıklayarak 90° TAŞ Video Burun Estetiği örneğini bulabilirsiniz.

Burun Ucu Düşüklüğü

Burun ucu düşüklüğü kemerli burunlardan sonra en çok yapılan burun tipleri arasındadır. Özellikle kadınlar burun ucu düşüklüğünden rahatsız olmaktadırlar. Dudak üstüne sarkan burun uçları fotoğraf çekerken, gülerken oluşan görüntüden rahatsız olmaya sebep olmaktadır. Aşağıda linke tıklayarak 90° TAŞ Video Burun Estetiği örneğini bulabilirsiniz. Aşağıda linke tıklayarak 90° TAŞ Video Burun Estetiği örneğini bulabilirsiniz.

Eğri Burun Deformasyonu

Burunda kemer, ucunun düşüklüğü veya geniş olması dışında eğrilik sosyal yaşantıda kişileri bir hayli etkilemektedir. Kadınlar makyaj yardımı ile kamufle etmeye çalışsalar da bir sürü sonra ameliyat olma fikri baskın olmaktadır. Eğri burunlara sahip kişilerde kafa duruşunun burunu kamufle etmeye yönelik durduğunu görebilirsiniz.

Bu deformasyonların yanında dar burun deformasyonu, uzun burun deformasyonu, asimetrik burun deformasyonu olarak çoğaltabiliriz. Aşağıda linke tıklayarak 90° TAŞ Video Burun Ameliyatı örneğini bulabilirsiniz.

Kalın Derili Burun Deformitesi

 Burun estetiği arasında en zor olan burun tiplerinden sayılmaktadır. Burnumuzun % 70’ini deri oluşturmaktadır. Derinin bu kadar söz sahibi olduğu bir burunda şekil vermek, verilen şeklin dışarıya yansıması oldukça zordur. İyileşme süreci diğer burun tiplerine göre en uzun olan burun şeklidir. Ameliyat öncesi yapılabilecek tedavi seçeneklerini sizlere bir önceki yazımda bahsetmiştim sorularınız için yazıma göz atabilirsiniz. Aşağıda linke tıklayarak 90° TAŞ Video Burun Estetiği örneğini bulabilirsiniz.

İnce Derili Burun Estetiği

İnce derili burun tipi , adından da anlaşılacağı gibi burun üzerini kaplayan derinin ince yapıda olmasıdır. Burun ameliyatı olacak olan hastaların burun deri kalınlığı veya inceliği iyi ayırt edilmelidir. İnce derili kişiler , kalın derili kişilere kıyasla avantajlı durumdadırlar. Burun estetiği ameliyatı sonrası kalın derili hastaların iyileşme süreçlerine kıyasla çok daha hızlı iyileşirler. Aşağıda linke tıklayarak 90° TAŞ Video Burun Estetiği örneğini bulabilirsiniz.

Referanslar;

https://www.youtube.com/channel/UC4dYHYfm9xFxnOMIoCAJLQw

https://drsuleymantas.com/rhinoplasty-gallery/

“90° Taş Video Burun Estetiği” için 10 yorum

 • Mert Tosun dedi ki:

  18 yaş altında burun estetiği yapılabilir mi?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Mert Bey,
   Kızlarda 17, erkelerde 18 yaşınızı doldurmanız yeterlidir.
   Detaylı muayene randevunuz için +905320563693 numaralı telefonumuzdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Türkan Saydam dedi ki:

  Burnumun ucunun kalıcı olarak kalkması mümkün müdür?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Türkan Hanım,
   Burun estetiği ile mümkündür.
   Detaylı muayene önem arz etmektedir.
   İletişim numaralarımızdan +905320563693 , bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • süleyman teke dedi ki:

  Kalın derili burnum var. Ameliyat olmak istiyorum. Kalın erili burunları ameliyat ediyor musunuz?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Süleyman Bey,
   Evet kalın derili burunların ameliyatını da gerçekleştiriyoruz. ameliyat öncesinde kalın deri tedavisi gerekebilir.
   Muayene randevunuz için +905320563693 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Selvi Kurt dedi ki:

  Burnum sürekli kanıyor. Ameliyata engel olur mu?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Selvi Hanım,
   Burnunuzun neden kanadığını öncelikle araştırmak gerekir. Sebebi belirlendikten sonra kanama bozukluğu vs. gibi bir sorun yok ise ameliyata engel değildir.
   Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz; +905320563693
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • f.i. dedi ki:

  Burun ödemi için krem öneriniz var mı?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba,
   Ödem azaltıcı krem bulunmamaktadır. Ödemlerin daha hızlı gitmesi için Hekimizin önerdiği talimatlarını harfiyen yerine getirmeli ve darbe oluşturabilecek durumlardan uzak kalmalısınız.
   Sorunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir