Basında

16&17 Kasım 2019 tarihinde İsta..

16&17 Kasım 2019 tarihinde İstanbul, Türkiye'de Doç. Dr. Süleyman TAŞ tarafından gerçekleştirilen "Kapalı Atravmatik Rinoplasti Kursu" basında büyük yer aldı.     CNN Türk Haber | Kapalı Atravmatik Rinoplast..

DETAYA GİT

  Süleyman Taş ’ın 2 yı..

  Süleyman Taş ’ın 2 yıl önce uyguladığı yöntem geçtiğimiz günlerde APS (Plastik Cerrahi Arşivi Dergisi) ’de yayınlanarak tıp literatürüne girdi. Dr. Süleyman Taş uyguladığı yönteme ilişkin, "Yüzü yanan hastada, fizyol..

DETAYA GİT

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik C..

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Süleyman Taş, eğri burunları düzeltmek için geliştirdiği ameliyat tekniğiyle Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği'nin düzenlediği Uzman Araştırma Yarı..

DETAYA GİT

Burnun kırılmasına gerek kalmadan k..

Burnun kırılmasına gerek kalmadan kemer alınması tekniği ile Estetik Cerrahi Uzmanı Yard. Doç. Dr. Süleyman Taş İtalya´dan ödül aldı. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yard. Doç. Dr. Süleyman Taş, İtalya´nın Berga..

DETAYA GİT

Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Es..

Avrupa Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (European Plastic Surgery Research Council) nin 27-30 Ağustos 2015 tarihinde Almanya’nın Hamburg kentinde 7.si düzenlenen Kongre’de Dr.Süleyman Taş, ‘National Delegate’ seçi..

DETAYA GİT

Rize’de 2 yıldır görev yapan Plasti..

Rize’de 2 yıldır görev yapan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Op.Dr. Süleyman Taş, Rize’deki görevinden istifa ederek İstanbul Medical Park Hastaneleri Grubuna geçti.  Taş, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Ar..

DETAYA GİT

Kopan kolu yerine dikildi, doktorun..

Kopan kolu yerine dikildi, doktoruna o eliyle teşekkür etti.  RİZE’de belediye işçisi 47 yaşındaki Paşa Oral’ın asfalt makinesine kaptırması sonucu omuz hizasından kopan sol kolu yaklaşık 10 saatlik operasyonun ardından yerine di..

DETAYA GİT

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif..

2013 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlığı’nın Avrupa’da da geçerli olası için yazılı ve sözlü 2 aşamalı olarak düzenlenen Eurepean board of Plastic, Reconstructive &Aesthetic Surgery (EBOPRAS) sınavının ..

DETAYA GİT

Rize'de 54 yaşındaki Erol Duman'ın ..

Rize'de 54 yaşındaki Erol Duman'ın çay budarken kopan ayağı, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Op.Dr.Süleyman Taş tarafından gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla ile yerine dikildi. Plastik..

DETAYA GİT

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi E..

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahı Op. Dr. Süleyman Taş, meme kanseri ile göğsünü kaybeden hastalara, mikrocerrahi tekniği ile yeniden geri kazandırdıklarını söyledi.  Recep Tayyip Erdoğan Ü..

DETAYA GİT

Çay budaması yaparken parmağı koptu..

Çay budaması yaparken parmağı koptu, mikro cerrahi ile parmağına kavuştu. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Op. Dr. Süleyman Taş, gazetecilere yaptığı açıklamada, Rize'de 4 gün önce, çay budaması yaparken parmağı kopan ..

DETAYA GİT

Başarılı 3 cinsiyet değiştirme oper..

Başarılı 3 cinsiyet değiştirme operasyonu yapan Trakya Üniversitesi bu konuda merkez olmaya hazırlanıyor. Yurt içi ve dışından birçok hasta cinsiyet değiştirmek için sıraya girmiş durumda Son 4 ayda 3 başarılı cinsiyet değiştir..

DETAYA GİT