TAŞ® Bebek Cilt Bakımı

TAŞ® Bebek Cilt Bakımı

TAŞ® Bebek Cilt Bakımı , adından da anlaşılacağı üzere TAŞ® Estetik Cerrahi Kliniğimizde uzman eller tarafından yapılan ameliyatsız estetik uygulamalarının tümüdür.

Kliniğimizde uygulanan cerrahi müdahalelerin dışında bir de ameliyatsız estetik uygulamaları yer almaktadır. Bu uygulamalar;

 • Profesyonel Medikal Cilt Bakımı
 • Altın İğne RF Uygulaması
 • Ameliyatsız Yüz Germe (HIFU)
 • Ameliyatsız Yanak İnceltme (V-Line)

PROFESYONEL MEDİKAL CİLT BAKIMI

Kötü hava şartları, sıcak, nem, makyaj, yağlı ve dengesiz beslenme beraberinde cildimizde birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Biriken yağ, kir siyah noktalara, sivilcelere, aknelere yol açıyor. Evde cildimizi temizlememiz elbette çok önemli ancak yeterli değil. Ayda 1 kez mutlaka profesyonel bir temizlik gerekiyor.

TAŞ® Estetik Cerrahi Kliniği olarak cildinize hak ettiği özeni gösteriyor ve detaylı temizlenmesi için sizlere Profesyonel Medikal Cilt Bakımı Uygulamamızı sunuyoruz. Bu uygulama yaklaşık 1 saat – 1,5 saat sürmektedir. Ve derin temizlik için 13 adımdan oluşmaktadır. Adım adım tüm süreci bir sonraki Profesyonel Medikal Cilt Bakımı Uygulamamızın yazısında anlatıyor olacağız.

ALTIN İĞNE RADYO FREKANS (RF) UYGULAMASI

Altın iğne radyo frekans uygulaması, ciltte oluşan skar durumu, açık gözenekler, kırışıklıklar, iltihaplı akneler ve bir çok cilt kusurlarını tedavi etmeyi amaçlayan ameliyatsız estetik uygulamalarıdır. Genellikle 4 – 6 seans olarak uygulanır. Seans sonralarında yılda 1 kez yapılması yeterlidir.

Ciltte ciddi oranda düzelme sağlayan ve memnuniyet derecesi çok yüksek olan bu uygulama TAŞ® Estetik Cerrahi Kliniğimiz tarafından yine uzman eller tarafından cildinize uygun olan radyofrekans değeri hesaplanarak yapılmaktadır. Uygulama detaylarını bir sonraki yazımızda iletiyor olacağız.

AMELİYATSIZ YÜZ GERME (HIFU)

Hifu uygulamasının diğer adı da ameliyatsız yüz germe uygulamasıdır. Cerrahi müdahale gerektirmeden, Klinik ortamında uygulanan bu işlemin esas amacı, yüzde sarkan dokunun en alt katmanına yoğunlaştırılmış ısı yollayarak sıkılaşma sağlamaktır. HIFU uygulamasının açılımı da High Intensity Focused Ultrasound yani Yüksek Yoğunluklu Odaklanmış Isı’dır. Bu ısı cildin en alt katına cihaz ile iletilir ve ciltte ciddi oranda sıkılaşma sağlanır. Özellik yanak sarkmaları, çene hattı, kaş kaldırma ve gıdı bölgesine güvenle uygulanmaktadır. Uygulama detaylarını bir sonraki HIFU yazımızda iletiyor olacağız.

AMELİYATSIZ YANAK İNCELTME (V-LİNE)

Ameliyatsız yanak inceltme (V – Line) uygulaması, bişektomi dediğimiz cerrahi olan yanak inceltme ameliyatının, ameliyatsız olarak cihaz tarafından yapılmasıdır. Yanak kısmında bulunan yağ yastıkçılarını baz alacak şekilde ağız içinden uygulanır. Cihaz ile bu bölgeye ısı gönderilerek yağlar eritilir. Eriyen yağlar ise belli bir süre vücuttan atılımı sağlanır. Böylelikle yanak formu oluşur. Genellikle 6 seans olarak düzenlenmektedir. Ameliyatsız yanak inceltme uygulamasının tüm detaylarını bir sonraki blog yazımızda sizlere iletiyor olacağız.

TAŞ® Estetik Cerrahi Kliniği olarak, TAŞ® Bebek Cilt Bakımı Uygulamalarımız ile ilgili hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Konu ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için web sayfamızda bulunan iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir veya +90 532 056 3693 numaralı hat üzerinden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak ister; sağlıklı günler dileriz.

“TAŞ® Bebek Cilt Bakımı” için 10 yorum

 • Tuğçe Alışkın dedi ki:

  Evde yapılabilecek bir şeyler önerir misiniz?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Tuğçe Hanım,
   Cilt bakımı için evde mutlaka yapılmasını önerdiğimiz konu, yapılan makyaj vs. var ise günlük temizliktir.
   Detaylı bilgi ve muayene randevunuz için +905320563693 numaralı telefondan ekibimize ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Tuncay Yanal dedi ki:

  Ne kadar sürüyor süre olarak?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba,
   Profesyonel medikal cilt bakımı uygulamamız, cildin durumuna göre 1 saat veya 1,5 saat sürmektedir.
   Detaylı muayene önem arz etmektedir.
   İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Deniz Caniklioğlu dedi ki:

  Estetikten sonra burunda yağlanma ve siyah nokta hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum, teşekkürler.

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba,
   Burun ameliyatı sonrası cilt temizliği çok önemlidir. Yeterli temizlik yapılmaz ise burun üzerinde yağlanma, siyah nokta, sivilcelenmeye sebep olabilir.
   Detaylı muayene önem arz etmektedir.
   İletişim numaralarımızdan +905320563693 , bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Funda Kayış dedi ki:

  Yanak inceltme ücreti ne kadar?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Funda Hanım,
   Yanak inceltme fiyat bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
   İletişim numaramız, +905320563693
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • S. B. dedi ki:

  Merhabalar, yanak inceltme için ne zaman gelebilirim?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhabalar, ameliyatsız yanak inceltme için fotoğraflarınızı bize gönderebilirsiniz. Randevu için +905320563693 numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
   Sağlıklı günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir