Search Site
TAŞ KLİNİK

Dudak Dolgusu

TAŞ KLİNİK

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu oldukça fazla tercih edilen ameliyata gereksinim duyulmadan Hyralüronik asit dolgu maddeleri kullanılarak uygulanan bir yöntemdir. Amaç, yaşlandıkça ya da genetik nedenlerden dolayı ince olan ya da hacimsiz olan dudaklara dolgunluk sağlayarak daha genç ve dinamik gözükmesini sağlamaktır. Dudak dolgusu işlemiyle dudağınızda bulunan biçim bozukluklarını giderebilir, daha estetik bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Dudak dolgu işleminde ilk olarak yüzün yapısına uygun dudak şekli belirlenir. Uygulama için ameliyathane ortamı gerekmemektedir. Klinik ortamda da uygulanabilir. Uygulama öncesi dudak üzerinde işlem yapılacak alana anestezi kremi sürülerek uyuşma etkisi sağlanır. Uyuşmanın ardından dudak dolgu kanülleri ile dudak hatlarına dolgu maddesi iletilir. İstenilen şekle göre dolgunlaştırma ve şekillendirme bu esnada yapılmaktadır.

FAQ

Merak Ettikleriniz

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Impedit quas omnis sed, sequi at cupiditate officiis magni

Dudak dolgusu işlemi ile dudak yapınız şekillenir ve daha hacimli dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudak dolgusu işlemi herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan 18 yaş üstü kişiler için uygulanmaktadır.

Dudak dolgusu işlemi ortalama 15-20 dk süremektedir.

Dudak dolgusunun etkisi, kullanılan dolgunun süresine ve kişinin vücut tutuculuğuna bağlıdır. Dolgu maddelerinin kalıcılık süresi genellikle 6 – 8 aydır.

Dudak dolgu uygulama sonrasında dudakta enjeksiyonlara bağlı nadir de olsa bir miktar kızarıklık veya şişlik olabilmektedir. Uygulama sonrasında yapılacak soğuk kompreslerin etkisi ile şişlik ve kızarıklık bir süre sonra kaybolmaktadır. Hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Dudak dolgusu fiyatları, kullanılan dolgu maddesi miktarına göre değişmektedir.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tüm Hizmetler için

Bizimle İletişime Geçiniz.

Form Image