Sitede Ara
TAŞ KLİNİK

Fox Eyes

TAŞ KLİNİK

Fox Eyes

Fox eyes , kaşın ve gözün yukarıya doğru kaldırılmasıyla kişinin bakışlarının daha çekici hale gelmesi işlemidir.  Fox eyes estetik operasyonu ile badem ve tilki göz yapısına benzer daha çekik göz yapısına sahip olunduğundan “Tilki göz estetiği” olarak da bilinmektedir. Göz yapınızın daha da ortaya çıkmasını sağlayan fox eyes estetik cerrahi uygulaması Fransız askısı iple ameliyat olmadan zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Estetik operasyon sonrası fox eyes kaş kaldırma ile daha estetik bakışlar, badem şeklinde,çekik ve simetrik göz yapısına kavuşursunuz.

Fox Eyes Kimlere Uygulanabilir? 

Fox eyes uygulaması için ilk olarak 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Kadın ya da erkek farektemeksizin herkese uygulanabilen Fox eyes uygulaması daha çok şu gibi durumlarda uygulanmaktadır;

  • Kaş düşüklüğü yaşayan kişiler,
  • Gözlerinde yorgun bir ifadeye sahip bireylerde ve
  • Küçük göz yapısına sahip kişiler.

Burada önemli olan yüz yapınızın ve göz şeklinizin fox eyes için uygun olmasıdır. Bunun için doktorunuzla detaylı olarak görüşürek bu işlemi yaptırmak isteyip istemeyeceğinize dair net bir karar vermelisiniz.

Fox Eyes Öncesi – Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fox eyes estetiği öncesi doktor ve klinik seçimi oldukça önemlidir. Daha iyi ve etkili sonuçlar alabilmek için işlemin deneyimli plastik cerrahi tarafından uygulanması gerekmektedir. Operasyon öncesi hastanın yüz hattı incelenerek planlama yapılır ve cilt üzerinde işaretleme gerçekleştirilir. Fox eyes öncesi hasta hiçbir şekilde cildine kimyasal bir ürün ile temizlememeli ve makyaj yapmamalıdır.

Fox eyes sonrası kişi hemen günlük hayatına devam edebilir ve herhangi bir iz kalmaz. Fox eyes sonrası yüz hassa bir bölge olduğundan küçük kızarıklık ve morluk meydana gelebilir fakat bu yan etkilerde 1-2 gün süreyle kendiliğinden iyileşmektedir.

Fox Eyes Nasıl Uygulanır?

Cerrahi bir işlem olmayan fox eyes uygulaması Fransız Askısı ipleri kullanarak gerçekleşmektedir. Uygulama öncesi uygulama bölgesi lokal anestezi ile uyuşturulur. Uyuşma sonrası kaş ve göz çevresi orta kısımdan göz özel cerrahi ipleklerle yukarı doğru çekilir. 30-45 dk süren Fox eyes uygulaması sonrası herhangi bir iz kalmaz ve etkili göz hatlarına sahip olabilirsiniz.

FAQ

Merak Ettikleriniz

Fox eyes işlemi ile bakışlara daha etkili ve çekici bir görünüm sağlanır.

18 yaşını doldurmuş kadın ya da erkek farketmeksizin göz çevresinden şikayetçi herkes fox eyes ameliyatsız estetik uygulamasına başvurabilir.

30-45 dk süren fox eyes estetiği askılama uygulaması olduğu için diğer askılama işlemleri gibi kalıcılığı 1,5 - 2 yıldır.

Ameliyatsız olarak gerçekleştirilen fox eyes uygulamasının herhangi zararı bulunmaktadır. Estetik sonrası yan etki olarak ufak bir kızarıklık ve morluk yaşanabilir bu yan etkilerde 1-2 gün sonra kaybolmaktadır.

Fox eyes fiyatları, klinik ve cerrah seçimine göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hizmetler için

Bizimle İletişime Geçiniz.

Form Image