Sitede Ara
Hakkımızda
Hakkımızda

TAŞ Estetik Cerrahi Kliniği

Taş Estetik Cerrahi Kliniği,  “Doğal Güzelliğin Adresi®” felsefesi ile doğal ama güzel bir görünümü hedeflemektedir.Taş Estetik Cerrahi Kliniği hastalarının mutluluğunu en güncel teknolojiler ile en üst düzeyde sağlamak için çalışmaktadır.

NEDEN TAŞ KLİNİK

Dürüstlük
Hasta güvenliğini, en iyi klinik sonuçları ve tıbbi kaynaklarımızın optimum kullanımını sağlamak için uygulamamızın düzenli olarak kendi kendini değerlendirmesine ve sürekli kalite iyileştirmesine bağlıyız.
Profesyonellik
Personelimizin en büyük varlığımız olduğuna inanıyor ve sağlık ekibimizin her bir üyesinin katkılarını kabul ediyor ve değer veriyoruz.
Aile
Ailenin, bizi bireyler ve bir organizasyon olarak mükemmelleşmeye motive eden şeyler açısından son derece önemli ve hayati olduğuna inanıyoruz. Hastalarımıza ve çalışanlarımıza değerli ve değer verilen aile üyeleri olarak davranmaya çalışıyoruz.
Gizlilik
Gizliliğinize değer veriyoruz ve hasta gizliliğine büyük önem veriyoruz. Üstün mahremiyet ve gizlilik sağlıyoruz.
Doğallık
Her hasta benzersiz ve kişiye özel özellikleri bulunmaktadır. Bu yapıyı koruyarak ve güçlendirerek ilerliyoruz.
Saygı
Çeşitliliğe ve bireyselliğe saygı duyuyoruz ve her hastanın benzersiz koşullarını klinik karar verme süreçlerimizde ön planda tutuyoruz.
Şeffaflık
Açıklık, doğru iletişim ve hesap verebilirlik konusunda kararlıyız. Sonraki adımlar tüm şeffaflığı ile önceden bildirilir.
Kalite
Hizmet verdiğimiz hastalara mevcut en gelişmiş estetik hizmeti sunuyoruz.
Eğitim
Hastalarımıza olağanüstü, kaliteli eğitim sağlamayı taahhüt ediyoruz.

VİZYON

TAŞ Estetik Cerrahi Kliniği olarak vizyonumuz estetik alanında yenilikçi, yüksek kalitede servis sunan lider firma olmaktır. Üstün değer ile hasta memnuniyet odaklı yaklaşım ile ilerlemekteyiz.

MİSYON

TAŞ Estetik Cerrahi Kliniği olarak Ulusal ve Uluslararası düzeyde hastaların yaşamlarını güzelleştiren üstün kalite ve değerde hizmetler sunmaktır.

TAŞ EKİBİMİZE KATILIN

İNSAN KAYNAKLARI

 

“Olağanüstü bir şirketi yönetmek için olağanüstü insanlar gerekir”.

 

Taş Estetik Cerrahi Kliniği olarak en değerli varlığımız “insan” olmaktadır. İnsan Kaynakları politikamızın temelini bu kültür oluşturmaktadır.

Taş Klinik İnsan Kaynakları, dünya çapında potansiyeli olan doğru çalışanı, doğru zamanda, doğru pozisyon ve doğru performans için işe alarak, çalışanına yatırım yapan ve kişisel ve kariyer gelişimini sağlayan bir bölüm olmaktadır.

Sağlık sektöründe “hasta memnuniyeti” odaklı çalışma sistemi ile üstün hizmet vermekteyiz. Her zaman hastalarımızın beklentilerini karşılayıp ve aşmayı ilke edinmişizdir. Çalışanlarımız alanında uzman, sahiplenme duygusuna sahip, sorumluluk alabilen, iletişim becerileri yüksek, empati kuran, takım çalışmasında etkili bireyler olmaktadır.

İnsan Kaynakları olarak çalışanlarımızın “Evet, işimi seviyorum” dediğini duyduğumuzda, doğru olanı yaptığımızı biliyoruz!

Tüm çalışanlarımız dünyanın en mutlu çalışanları yapmak!

Taş Klinik hekim ve çalışan işe alım süreçleri, İnsan Kaynakları departmanı tarafından detaylı yürütülmektedir. Adaylar web sitemizden açık pozisyonlara direkt başvurabilmekte ve CV lerini açılabilecek pozisyonlar için gönderebilmektedirler. Ayrıca daha fazla ve doğru çalışanın hayatına dokunabilmek için Ulusal ve Uluslararası İnsan Kaynakları aracı kurumlar ile de çalışılmaktayız.

 

İNSAN KAYNAKLARI SÜREÇLERİ

 

Taş Klinik olarak “İnsanları yeterince iyi eğitin ki ayrılabilsinler. Onlara yeterince iyi davran ki istemesinler.” felsefesi ile işe giriş anından itibaren teorik ve uygulamalı eğitim ve gelişim programımız bulunmaktadır.

Çalışanlar bulunduğu pozisyon ile paralel kendine ve işe ek değer yaratacak eğitimler alabilmekte ve ulusal ve uluslararası kurs, konferans ve kongrelere katılabilmektedir.

İş İngilizcesi, Profesyonel Fotoğrafçılık, Güzellik Uzmanlığı, Hasta Hizmetleri, İletişim Becerileri, Zaman Yönetimi, Etik Değerler, Endüstri Kuralları ve Düzenlemeleri, Eşitlik ve Çeşitlilik, İş Sağlığı ve Güvenliği kursu ve eğitimi bunlardan bazıları olmaktadır.

Çalışanlarımızın kişisel gelişimi de önceliklerimiz arasında olmaktadır. Şirket bünyemizde mentor ve mentee ilişkisi bulunmaktadır. “Feedback is a gift” mantığıyla kişi bazında düzenli coaching toplantıları yapılarak kişiye özel gelişim alanları belirlenip, takip edilmektedir.

Kitap okuma ve dinleme Kulübü, İngilizce Kulübü, Spor Kulübü, Yoga Kulübü kişisel gelişim için kurulan kulüplerden bazıları olmaktadır.

Taş Klinikte kariyer gelişimi çalışanın performans ve potansiyeli ile doğru orantılı olmaktadır. Kariyer gelişimi dikey ya da yatay olabilmektedir. Taş Klinik İstanbul ve Londra ofislerinde pozisyonlarımız bulunmaktadır. Çalışanlarımızın yurt dışı kariyer gelişim imkânı da bulunmaktadır.

Kurum içinden terfi stratejisi önceliğimiz olmaktadır. Kurum içi imkân olmaması durumunda dışarıdan transfer de yapabilmekteyiz.

Taş Klinik bünyesinde ameliyatlı ve ameliyatsız birçok işlem yapılmaktadır. Çalışanlarımız tıbbi uygunluk sonrası bünyemizde yapılan işlemler için hediye, özel indirim ve özel ödeme planları uygulamasından faydalanmaktadır.

Taş Klinik, çalışanlarına piyasa ortalamasının çok üstünde kazanç sağlamaktadır. Çalışanlarımız tüm kazançlarını banka yoluyla almaktadır ve tüm kazançlar maaş bordrosuna yansıtılmaktadır. Bu özellik gurur duyduğumuz ve sektörde nadir uygulayan bir şirket olmaktayız.

Üstün yetenekleri şirketimize katmak için, üstün ücret ve yan haklar stratejisini benimsemekteyiz. Maaşlar performans ve potansiyel kriterlerine göre belirlenmektedir. Ustun performans gösteren ve potansiyele sahip çalışan, çalıştığı yıla bakılmaksızın üstün kazanç sağlamaktadır. Yılda en az bir kez ücret artışı yapılmaktadır.

Kliniğimizde resmî tatillerde çalışmamaktayız ve tüm çalışanlar yıllık izinlerini kullanmaktadır. İnsan Kaynakları olarak tatillerin kullanımını takip etmekteyiz.

Çalışanlar yan haklar ile desteklenmektedir.

Çalışanlarımıza özel yan haklar;

 • Yol Parası
 • Yemek Parası
 • Klinik Buzdolabında Ücretsiz Faydalanılacak Yemek ve İçecek
 • Çalışan Okuyan Çocuklarına Burs Parası
 • Doğum günlerinde Kişiye Özel Hediye
 • Bayramlarda Hediye Paketi
 • Yılbaşında Kişiye Özel Hediye
 • Kişisel Bakım Uygulama ve Ürünleri Hediye
 • Kişiye Özel Eğitim Masrafları
 • Giyim Desteği
 • Teknolojik Paket Desteği
 • Evlilik ve Doğum Paket Desteği
 • Yat Gezisi Paketi

Taş Klinikte tüm çalışanların iş tanımı belirlidir ve detaylı zaman çizelgesi ile çalışan ile paylaşılır.

Çalışanların etki alanları dahilinde başarı kriterleri bulunmaktadır. Bu başarı kriterleri iş tanımlarına adres etmektedir. Basari kriterlerimiz kişiye özel, ölçülebilir, ulaşılabilir, şeffaf, iş tanımı ile ilgili ve aylık takip edilebilir olmaktadır.

Üstün performans gösteren çalışanımıza üstün ödeme yapılmaktadır. Çalışanlar kazançlarını 3-4 katına çıkarabilmektedirler.

Ayrıca takım performansı takip edilmekte ve takım başarısına istinaden yurt içi ve yurt dışı her şey dahil Tatil Hediyeleri kazanılmaktadır.

Şirketimizde start up ruhu canlı olmaktadır. Çalışanlar değer yaratacak projelerini her zaman dile getirebilir. Düzenli olarak Ne Çalıştı? Ne Çalışmadı? Ne Daha İyi Çalışabilirdi? toplantıları yapılarak çalışanların öneri ve fikirleri dinlenip, aksiyon alınmaktadır. Bir Fikrim Var! Projesi ile çalışanlarımız, özgün, uygulanabilir ve değer katacak projelerini sunabilmektedir.

Çalışanlar göstermiş oldukları ek değere karşılık ek Anlık Ödül paketiyle ödüllendirilmektedir.

Taş Klinik, bir çocuğun doğumundan önce ve sonra ebeveynler için tamamen ücretli bir dizi Annelik ve Ebeveynlik izin seçeneği sunmaktadır.

Çalışanların yeniden şarj olmaları ve kendilerini yenilemeleri için işten düzenli olarak uzak kalmaları çok önemlidir. Çalışanlar, şirket ücretli tatillerine ek olarak ücretli izin alırlar.

Taş Klinikte var olan özel çalışma ortamını daha iyiye taşımak için işe alim süreçlerini özenle takip ederiz. 4 aşamadan oluşan işe alım sürecimiz bulunmaktadır. Olumlu olması durumunda aday bir sonraki asamaya geçmektedir.

 1. Telefonda Görüşme: Aday ile Türkçe ve İngilizce ilk temas yapılıp, CV sinin üzerinden geçilir. Pozisyona uygun olup olmadığı kontrol edilir.
 2. Görüntülü Görüşme: Zamanı iyi değerlendirmek için ve çalışanı daha yakından tanımak için görüntülü görüşme yapılır.
 3. Fiziksel Görüşme: Adayın kliniğimizi daha yakından tanıması için ofise davet edilir ve yüz yüze görüşme yapılır. Başvurulan pozisyon ile paralel Case Study yapılır.
 4. Teklif Görüşmesi: Tüm bu değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylarımıza iş teklifi yapılır.

Staj programımız yurt içi ve yurt dışı adaylara açık olmaktadır. Taş Klinik, tüm çalışanlarına olduğu gibi stajyerlerine de ilk günden tam yetki vermektedir. Bir çalışanın yapabileceği projeler üzerinde stajyerler çalışmaktadır. Staj sonunda performans ile paralel iş teklifi yapılabilmektedir.