Ameliyatsız Estetikler Hakkında En Çok Merak Edilen 10 soru

AMELİYATSIZ ESTETİKLER HAKKINDA EN ÇOK MERAK EDİLEN 10 SORU

Ameliyatsız estetik bir çok işlemi içinde barındırmaktadır. Dudak dolgusu, burun dolgusu, göz altı ışık dolgusu, çene dolgusu, botox, mezotrapi, medikal cilt bakımı, Hıfu (Ameliyatısz yüz germe), V-Line (Ameliyatız yanak inceltme), RF Altın iğne, Her biri için en çok sorulan 1 soruyu değerlendireceğiz. Detaylarını bulabileceğiniz linkleri sizinle yazımızın sonunda paylaşacağız. Linklere tıklayarak her bir işlem için ayrı ayrı detaylandırılmış yazılarımızı bulabilirsiniz. Ameliyatsız estetikler hakkında en çok merak edilen 10 soru nedir? Bu konumuzdan Bahsedeceğiz… Keyifli okumalar.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcıdır?

Dudak dolgusu 5 – 10 dakika süren kısa bir işlemdir. İşlem sonrası iğne giriş yerleri çok az miktarda şişer ve aynı gün şişlik iner. İşlem önce aspirin, alkol gibi kan sulandırıcı içecek ve ilaç kullanılmamalıdır. 6 – 8 ay kalıcı mevcuttur. Daha fazla bilgi ve randevunuz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/dudak-dolgusu-fiyatlari/

Burun Dolgusu Kimlere Yapılır?

Burun dolgusu burun estetiği olmak istemeyen ve muayene sonrası dolgu ile estetik olarak tedavi edilebilecek buruna 10 dakika kadar kısa süren uygulanan bir işlemdir. Ancak unutulmamalıdır ki burunuz yüzünüze gere çok büyük veya geniş ise verilen dolgu burunu daha da büyük veya geniş gösterebilmektedir. Daha fazla bilgi için blog yazımızı link üzerinden okuyabilirsiniz.

Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu genel olarak göz altı morluk ve çöküklüğü nedeniyle kişilerin yorgun görünümünü daha fazla etkileyen bir durumdur. Göz altı ışık dolgusu göz altı sertliğini, cilt rengini güzelleştiren morlukların tedavinde kullanılan etkili bir tedavidir. Link üzerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çene Dolgusu Nedir?

Çene Dolgusu çenenin geride olması, çene asimetrisi olan, çene ucunun geniş olması, çene ucunun sivri olması, çenede derin çizgi oluşması çene dolgusu tedavisi gerektiren işlemdir. Çene dolgusu muayene olduğunuz Doktorunuz tarafından değerlendirildikten sonra 5 – 10 dakika kadar kısa bir sürede tatmin edici sonuç alınabilmektedir. Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/cene-dolgusu/

Botox Nedir?

Botox vücudun çoğu bölgesine uygulanabilir. Kaz ayakları dediğimiz göz çevresi, alındaki ve kaş arasındaki, özellikle yaz aylarında terleme problemi olanlar için çok tercih edilen koltuk altı terleme botoxu yapılabilmektedir. Link üzerinden botox ile ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/profiloplasti-profil-estetigi-nedir/

Medikal Cilt Bakımı Etkileri Nedir?

Medikal cilt bakımı profesyonel bakım olmasıyla birlikçe cildinizin ihtiyacı olan tüm bakımların aynı anda yapılması ve cildinizi şımartacak etkileri ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. 13 adımdan oluşan geniş kapsamlı cilt bakımı için linke tıklayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz. 

https://www.suleymantas.com.tr/medikal-cilt-bakimi/

HIFU (Amerliyatsız Yüz Germe) Etkisi Nedir?

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe) Yüz, boyun, çeşitli vücut bölgelerinde ciddi cilt sıkılaştırma ve kaldırma etkilerini gerçekleştiren ameliyatsız estetik tedavisidir. Daha fazla bilgi ve randevunuz için link üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/hifu/

V- Line (Ameliyatsız Yanak İnceltme) Etkisi Nedir?

V-Lİne (Ameliyatsız Yanak İnceltme) tombul gösteren yağ yastıkçıklarına ağız içerisinden radyofrekans teknolojisi ile yapılan etkili bir yöntemdir. Daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/ameliyatsiz-yanak-inceltme/

RF (Radyofrekans) Altın İğne Akne Tedavisi İçin Etkili midir?

Radyoferekans altın iğne uygulaması cildi sıkılaştıran, gençleştiren, yenileyen kozmatik bir tedavidir. Cildin gençleşmesini, toparlanmasını, akne dediğimiz sivilce izi tedavisini sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/altin-igne-radyofrekans/

Mezoterapi Nedir?

Mezoterapi cildin gerekli olan vitamin ve minerallerin hep bir arada karıştırılarak ihtiyacı olan bölgeye uygulanmasıdır. Lekeler, yara izleri, çatlak tedavisi, cilt kırışıklıklar, saç dökülmesi sorunları gibi tedavilerde kullanılabilmektedir. Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ameliyatsız estetikler hakkında en çok merak edilen 10 soru nedir? Sorumuzun detaylarını her sorunun altına da bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Referanslar;

https://www.tasklinik.com/category/blog/#

https://www.suleymantas.com.tr/ameliyatsiz-estetik/

“Ameliyatsız Estetikler Hakkında En Çok Merak Edilen 10 soru” için 8 yorum

 • Hale Aydoğan dedi ki:

  Ameliyatsız burun estetiği yapıyor musunuz?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Hale Hanım,
   Ameliyatsız olarak burun dolgu uygulaması mevcuttur. Ancak her buruna dolgu uygun olmayabilir. Detaylı muayene önem arz etmektedir.
   +905320563693 İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Lale Umut Ertekin dedi ki:

  Merhaba , 19 yaşındayım göz altı ışık dolgusu düşünüyorum yaş olarak uygun mu acaba?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Lale Hanım,
   18 yaşınızı doldurmuş olmanız sebebiyle göz altı ışık dolgusu yapılabilir.
   Detaylı muayene önem arz etmektedir.
   İletişim numaralarımızdan +905320563693 , bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Halime Söğüt dedi ki:

  Dudak dolgusu ne kadar gider?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Halime Hanım,
   Dudak dolgusunun 6-8 ay kalıcılığı mevcuttur.
   Detaylı muayene önem arz etmektedir. İletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz; +905320563693
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Alper Er dedi ki:

  Çene dolgusu fiyatı ve kalıcılık süresi nedir?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Alper Bey,
   Fiyat bilgisi kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle muayeneye gelmeniz önem arz etmektedir. Dolguların kalıcılık süresi genellikle 6 – 8 aydır. İletişim numaramızdan ekibimize ulaşabilirsiniz. +9 0532 056 36 93
   Sorunuz için teşekkürler, sağlıklı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir