Sitede Ara
TAŞ KLİNİK

Ameliyatsız Vücut Germe (Liposunix)

TAŞ KLİNİK

Ameliyatsız Vücut Germe (Liposunix)

Ameliyata gerek duyulmadan uygulanan liposonix bölgesel incelme uygulaması, cilt altındaki yağ hücrelerini parçalayarak bölgesel fazlalıklar ve selülitlerin giderilmesi için ultrasonik ses dalgalarını kullanan bir vücut şekillendirme yöntemidir. Ameliyatsız vücut germe uygulaması anesteziye gerek olmadan uygulanan ağrısız acısız, ameliyat izi bırakmayan vücuttaki ufak deformasyonları ciddi oranda ortadan kaldıran bir uygulamadır. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Liposonix Uygulamasının Etkili Olduğu Bölgeler

Vücudunuzdaki bölgesel kilolarınızdan şikayetçi iseniz liposonix uygulamasıyla bölgesel kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Liposonix uygulamasının etkili olduğu bölgeler;

 • Bel
 • Karın bölgesi
 • Kollardaki sarkmalar
 • Sütyen çizgileri
 • Basenler
 • Bacak araları için liposonix uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Ameliyatsız Vücut Germe Uygulamasının Faydaları 

Ultrasonik ses dalgalarını kullanarak, bölgesel incelme sağlayan ameliyatsız vücut germe uygulamasının pek çok faydası bulunmaktadır. Bu faydalar;

 • Vücudu zayıflatır ve şekillendirir.
 • Liposonix sonrası iyileşme süresi yoktur. Sosyal yaşama dönebilirsiniz.
 • Yağı azaltarak, o bölgeyi sıkılaştırır
 • Vücudun metobolizmasını hızlandırıp, kan dolaşımını düzenler.
 • Vücudu inceltir ve sıkılaştırır.
 • Ağrı ve acı hissi yoktur
 • Selülitlerin giderilmesinde de etkilidir.

Liposonix Nasıl Uygulanır?

Liposonix yaptırmak isteyen hasta değerlendirmeye alınır. Bu değerlendirme kapsamında uygun görülen hastaların cildi temizlenerek uygulama yapılacak bölgeye kayganlaştırıcı ve soğutucu bir jel sürülür. Liposonix uygulaması tek seanslık bir işlem olup odaklanmış focus ultrason dalgalarıyla, vücutta bulunan yağlı bölgeyi kalıcı olarak 1.3 cm altındaki yağ dokusuna ulaşarak yok eder. Uygulama sırasında yağ dokularını yok ederken cilde hiçbir zarar gelmemektedir. işlemden yaklaşık olarak 8 ile 12 hafta arasında yağ dokularına etki ederek yok olmasını sağlıyor. Yağların vücuttan atılmasıyla, şekillenmiş ve sıkılaşmış bir vücuda kavuşabilirsiniz.

FAQ

Merak Ettikleriniz

Liposonix bölgesel ve hedef odaklı olarak yoğun ultrason enerjisi kullanarak bölgesel yağlarınızdan kalıcı olarak kurtulmanızı sağlar.

Kalp hastalığı, diyabet hastalığı, böbrek hastalığı ve vücudunda herhangi sistematik bir rahatsızlığı olan kişiler dışında Liposuction uygulaması yapılabilir. Liposonix uygulaması vücut kitle indexine göre hesaplanmakta kilosu 30’un altında olan kişiler için ideal bir uygulama değildir.

Ameliyatsız vücut germe, işlem bölgesinin büyüklüğüne göre değişim göstermekle yaklaşık 1-1.5 saat sürmektedir.

Ameliyatsız vücut germe ile cildin 1.3 cm derinliğine ulaşarak kalıcı şekilde oradaki yağların parçalanmasını sağlayarak kalıcı şekilde şekillenmeye ve bölgedeki yağlardan kurtulmaya yardımcı bir uygulama olmaktadır.

Liposonix ameliyatsız vücut germe uygulamasının herhangi bir yan etkisi ve zararı bulunmamaktadır. Sağlık açısından veya alerjik olarak herhangi bir risk oluşturmamaktadır. Ultrasonik ses dalgalarının insan sağlığı için herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Liposonix fiyatları, uygulama bölgesine göre değişiklik göstermektedir..Uygulama bölgesi değiştikçe fiyat da değişecektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Tüm Hizmetler için

Bizimle İletişime Geçiniz.

Form Image