Taş Bebek Cilt Bakımı En çok Merak Edilen 10 soru

Evlerimizde her gün uyguladığımız cilt bakımları bulunmaktadır. Ancak cildinizin tam olarak gerekli vitamin ve minerallerini cilt ve cilt altına geçmesini sağlayan yep yeni bir medikal cilt bakımı uygulaması her ay 1 kez uygulanmasını ve cildinizin parlak, genç ve dinç görünmesine neden olacak. Bugün ki yazımızda taş bebek cilt bakımı en çok merak edilen 10 soru yazımız da sizleri bilgilendireceğiz. 

Cilt Bakımı Zararlı Mıdır?

Medikal cilt bakımı 13 adımdan oluşan ve her adım için cilt için yenilikçi doğal vitamin ve minerallerin cilt ve cilt altına işlemesini sağlayan bu bakım için zararlı demek yanlış olacaktır. Aksine her insanın cilt bakımı için her ay 1 kez yaptırması gereken bir bakımdır.

Cilt Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Medikal cilt bakımı düzenli yapıldığı zaman etkisinin daha fazla olacağını söylemek mümkündür. Ciltin tüm vitamin ve mineral eksikliği sağlayan bu cilt bakımı için ayda 1 kez yaptırılması tavsiye edilmektedir.  

Cilt Bakımı Kaç Saat Sürer?

Medikal cilt 13 adımdan oluşmaktadır ve her aşaması için cilt yapınızı yenilemeye tasarlanmış işlem ortalama olarak 1 saat sürmektedir.

Medikal Cilt Bakımı Faydaları Nedir?

Cildin yağ ve nem oranını dengeler, yaşlanmaya bağlı cildin sarkık ve kırışıklıklarını engeller, cildin derinlemesine temizlenmesini, cildin yenilenmesini, cilt üzerinde bulanan makyaj kalıntıları ve kirlerin temizlenmesini, cilt üzerinde bulunan siyah noktaların temizlenmesini sağlayan cilt bakımıdır.

Cilt Bakımı Ağrılı Bir İşlem Midir?

Cilt bakımı belki de cilt bakımları çeşitleri içerisinde en rahatlatıcı bakım diyebiliriz. İşlem sırasında ağrı hissetmez aksine yüzünüze masaj gibi gelen rahatlama hissi ile tüm işlem boyunca dinlenmiş olursunuz.

Sonuç Ne Zaman Görülür?

Medikal cilt bakımının en büyük avantajlarından birisidir. Cilt bakımı sonrası işlemin sonucunu hemen görebilirsiniz.

Kuru Ciltler İçin Uygun Mudur?

Cilt bakımı kesinlikle kuru ciltler için bire birdir. Cilt için gerekli olan vitamin ve mineraller ciltlerinizi genç ve parlak göstermeye yarayacaktır.

Cilt Bakımı Kimlere Yapılır?

Cilt bakımı cerrahi bir müdahale olmadığı için çok nadir problemler dışında herkese uygulanabilir. Cilt gelişimi tamamlamış hastaların ön değerlendirme sonucu işlem için uygun olup olmadığı değerlendirildikten sonra işlem uygulanır.

Cilt bakımı neden yapılır?

Medika cilt bakımı cildin canlılığını yeniden kazandıran, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildi solgun gösteren etkenleri temizlemek ve ciltleri yenilemek için uygulanan işlem olmaktadır.

Medikal Cilt Bakımı Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Medikal cilt bakımı uygulamasında öncesinde olduğu gibi sonrasında da sigara içilmemelidir, aynı gün yüze su değmemelidir, makyaj yapılmamalıdır, bir veya iki gün güneşten korunmalı ve en az 50 faktörlük güneş korucu krem kullanmanız gerekmektedir.

Taş bebek cilt bakımı en çok merak edilen 10 soru yazımızın sonuna geldik. Merak ettikleriniz ve daha fazla bilgi için bizimle (+905320563693) iletişime geçebilirsiniz.

“Taş Bebek Cilt Bakımı En çok Merak Edilen 10 soru” için 4 yorum

 • Rana Aslan dedi ki:

  Ne kadar sıklıkla yapılmasını öneriyorsunuz?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Rana Hanım,
   Cilt bakımı uygulamasını ayda 1 kez mutlaka tavsiye ediyoruz.
   Detaylı bilgi ve muayene randevunuz için +905320563693 numaralı telefondan ekibimize ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

 • Şennur Kaya dedi ki:

  Sivilceli ciltler için önerir misiniz?

  • TAŞ Klinik dedi ki:

   Merhaba Şennur Hanım,
   Sivilceli ciltler için cilt bakımı tedavisi önermekteyiz. Cilt bakımına ek olarak sivilcelerin tamamen yok olması ve iz kalmaması için Altın İğne tedavisi de yapılması fayda sağlayacaktır.
   Detaylı muayene önem arz etmektedir.
   +905329563693 İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
   Sorunuz için teşekkürler,
   Sağlıklı Günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir