Küçük Memeli Kadınların Hisleri

Küçük memeye sahip olan kadınların göğüs yapıları erkeksi bir görünüme sebep olacağından dolayı psikolojik olarak zaten etkilenmiş olurlar. Meme hem estetik hem fonksiyonel olarak güzel olması kadınların mutlu olması anlamına gelmektedir. Her kadın güzel görünmek ister ancak nadir de olsa küçük memelere sahip olan kişiler durumlarından memnunlardır. Onlar için sorun veya takıntı haline dönmediği için psikolojik olarak etkilenmezler. Küçük memeye sahip olan kadınların genel olarak hisleri Giydiği kıyafetleri kendilerine yakıştırmamaları, aynaya bakınca kendilerini güzel hissetmemeleri, Uygun mayo bikini bulamamaları, kendilerini kadın gibi hissetmemeleri, dolgulu sütyenlerden bıktıkları, öz güven eksikliği gibi şikayetler ameliyat olmak isteyen hastalardan duyduğumuz en sık şikayetlerdir. Küçük meme sorunu elbette kaderiniz değildir meme protezi ile meme dolgusu veya meme ye yağ enjeksiyonu gibi işlemle bu sorundan tek ameliyat ile ömür boyu kurtulmak mümkündür. Bugün ki yazımızda küçük memeli kadınların hisleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz … Keyifli okumalar.

Meme Büyültme Estetiği

Meme büyültme estetiği Dünya’da ve Türkiye’de meme estetiği ameliyatları içerisinde en sık yapılan ameliyattır. Aynı zamanda meme büyültme estetiği ameliyatı sonrasında en çok yüz güldüren ameliyat demek mümkündür. Meme estetiği sonrasında destekli sütyen veya dolgulu sütyen giymenize gerek kalmaz. Destekli sütyen göğüse baskı yapar ve bu zaman içerisinde ağrı, göğüste deformasyonlara neden olabilmektedir. Ancak meme protezi ameliyatı sonrasında destekli sütyene ihtiyaç duymazsınız. Giydiğiniz elbiseler daha rahat otururken aynada baktığınız zaman kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır.

Meme Estetiği Doktor Seçimi

Meme büyültme ameliyatında Doktor seçimi son derece önemlidir. Unutulmamalıdır ki meme sadece estetik olarak değil fonksiyonel olarak düzgün çalışması gerekmektedir ki ameliyattan sonra gebelik düşünen kadınların emzirme süreçlerinde sorun yaşamamaları gerekmektedir. Meme estetiği ameliyatında meme süt kanallarının, meme süt bezlerine hasar verilmeden yapılması son derece önemlidir. Bu yüzden biz ameliyat olmadan önce 3 – 4 farklı doktor tarafından muayene olmanızı önermekteyiz. Özellikle bu ameliyatı ilk kez yaptıracak kişilerin daha titiz yaklaşmaları ve yapılacak işlem hakkında detaylı bilgi almaları son derece önemlidir. Meme estetiği için öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Ameliyat öncesi doktorunuzun size bulunduğu tavsiyeler son derece önemlidir. Operasyonun başarını etkileyen sadece doktor değildir elbette ameliyat öncesi sonrası yapmanız ve yapmamanız gerekenlerdir. Ancak bu bilgiyi size verecek en doğru kişi ise doktorunuz olduğu için doktor seçimi meme estetiği ameliyatlarında son derece önemlidir.

Küçük memeli kadınların hisleri ile ilgili yazımızın sonuna geldik umarım sizler için bilgilendirici bir yazı olmuştur. Merak ettikleriniz ve daha fazla bilgi için bizimle (+905320563693) iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir